Ettevõttest

Follow by Email
Facebook
Google+
https://gecc.ee/ettevottest">
Twitter
YouTube
Pinterest
LinkedIn
GECC projekteerimis- ja konsultatsioonibüroo  põhitegevuseks on ehituslik projekteerimine. Oleme spetsialiseerunud eriosade projekteerimisele ja insener-tehniliste küsimuste alasele nõustamisele. Meie kollektiivis töötab hetkel 17 insener-tehnilist töötajat, kuid vajadusel kasutame oma töös ka partnereid/alltöövõtjaid.

GECC koondab mitut  projekteerimisettevõtet, kus omatakse pikaajalisi kogemusi kõikides ehitusega seotud valdkondades. Pakume terviklahendusi ehitusliku projekteerimise vallas hõlmates eriarvutusi, juhtimist, konsultatsioone – kõike mida on vaja saavutamaks parim lõpptulemus. Omame erialast vastutuskindlustust.

Firma eelmise aasta käive oli orienteeruvalt 500 000 EUR, millest enamuse moodustasid eriosade projektid.

Firma eesmärgiks on nõustada oma kliente projekteerimise/kavandamise protsessis ning pakkuda teenust nn “võtmed kätte”. Meie sooviks on rahulolev klient, kelle edukas projekt on meile südameasjaks.

 

Soovime vältida olukorda, kus klient peaks oma projekti raames tellima puudu jäävaid osi kuskilt mujalt ning näeme ette projektis tekkida võivaid probleemseid olukordi.

Pakume klientidele vajadusel ka peaprojekteerimist (näiteks ehitusloa taotlemiseks vajalikus mahus), kuhu kuuluvad kõik projekti vajalikud osad: energiamärgise koostamine, arhitektuurne ja konstruktiivne pool, välisvõrgud, sisevõrgud (elekter, nõrkvool, küte, ventilatsioon, veevarustus ja kanalisatsioon jne).

Lisaks pakume klientidele ka välisvõrkude vee-, sadevee, kanalisatsiooni, soojusvarustuse projekteerimist.

Firma tööd juhib riiklikult tunnustatud ekspert Gery Einberg.

 

Üldinfo / projekt: info@gecc.ee

Tutvu meie teenustega

Projekteerimine Konsultatsioon Ekspertiisid Projektijuhtimine Järelevalve Energiamärgised
Võta ühendust